جلسه کمیته بافندگی، رنگرزی و تکمیل پارچه برگزار شد

اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران در تاریخ سه شنبه 18 اردیبهشت 1403، جلسه کمیته بافندگی، رنگرزی و تکمیل پارچه را با موفقیت برگزار کرده و به پایان رسانده است. مدیر عامل گروه تولیدی صنعتی شاد و نمونه (شادتکس) نیز در این جلسه حضور داشته‌اند.

هدف از تشکیل جلسه کمیته بافندگی، رنگرزی و تکمیل پارچه

جلسه کمیته بافندگی، رنگرزی و تکمیل با حضور اعضای اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران و جمعی از بافندگان و زنجیره فعالان این حوزه در محل اتاق بازرگانی تهران برگزار شده است. اعضا در این جلسه به بررسی دومین نمایشگاه تخصصی پارچه، آخرین وضعیت ارزی صنعت نساجی و تعرفه‌های مرتبط با تولید و عرضه پارچه پرداخته‌اند.

همچنین اعضای حاضر در جلسه در مورد مبارزه با قاچاق کالا، چشم انداز صنعت نساجی در کشور و مسئله تامین مواد اولیه برای تولیدی‌ها (از جمله نخ، رنگ و مواد کمکی) به تبادل نظر پرداختند.

اهمیت تداوم جلسات به صورت ماهانه

استمرار این نوع جلسات برای صنعت نساجی ایران بسیار مهم و ارزشمند است. زیرا اعضای اتحادیه و فعالان صنعت نساجی و پوشاک ایران در آن به تبادل نظر و بحث در مورد مسائل کلیدی این حوزه می‌پردازند. این جلسه نیز فرصتی مناسب برای ارتباط مستقیم با متخصصان و فعالان این صنعت به شمار می‌رود. زیرا مدیر عامل گروه تولیدی صنعتی شاد و نمونه به این امکان دست پیدا کردند که پیشنهادات، ایده‌ها و راهکارهای نوآورانه برای بهبود و توسعه صنعت بافندگی و تکمیل پارچه را در کنار دیگر همکاران، بررسی نمایند.

از این رو، اعضای اتحادیه و فعالان این حوزه برای تشکیل و شرکت در این جلسه تلاش می‌کنند تا از آخرین تحولات و فرصت‌های موجود در صنعت آگاه شوند. ضمنی اینکه ایده‌ها و تجارب خود را به اشتراک بگذارند و بهبود و پیشرفت این صنعت را تحت پوشش تصمیمات و توافقات گرفته شده در این جلسات تسهیل نمایند.

در مجموع، تشکیل جلسه کمیته بافندگی، رنگرزی و تکمیل پارچه با حضور مدیر عامل گروه تولیدی صنعتی شاد و نمونه (شادتکس) در کنار سایر اعضای اتحادیه و فعالان صنعت نساجی و پوشاک، فرصتی برای تبادل نظر بوده است. ضمن اینکه ارتباط مستقیم با بافندگان و زنجیره فعالان این حوزه به منظور ارتقای کیفیت تولید و توسعه صنعت بافندگی را هم فراهم کرده است. این جلسه برگزار شده در تاریخ در تاریخ سه شنبه 18 اردیبهشت 1403، نشان از توجه و تلاش برای تقویت و پشتیبانی از صنعت بافندگی و تولید پارچه‌سازی در کشور داشته است.

ارسال دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمت های مورد نیاز علامتگذاری شده اند. *