دستگاه M-SH 300/450/550 Air Purifier

تصفیه دود دستگا ه های تراشCNC و تصفیه ذرات معلق روغنی در هوا

این مدل دستگاه تصفیه شرکت که بصورت حرفه ای برای تصفیه و فیلترینگ هوا طراحی گردیده است که نیازی به جایگزینی فیلتر نیز ندارد. دستگاه مذکور از سیستم فیلترینگ سه مرحله ای و تصفیه استفاده می نماید. در ابتدا صفحه توری فلزی بعنوان پیش فیلتر از ورود ذرات بزرگ جلوگیری می نماید و سپس واحد اصلی تصفیه که با یونیزاسیون ذرات بسیار ریز با سایز Mµ 0.01 را جمع آوری می نماید که راندمان دستگاه نیز تا %99.9 می‌باشد. مرحله سوم تشکیل شده از یک فیلتر کربنی از بین برنده بوی موجود می‌باشد.

جریان هوا بوسیله توربوفن تک فاز که بطور مناسب و معقولی در سیستم تعبیه شده مکیده می شود. بدنه دستگاه نیز از فولاد بسیار مرغوب و آبکاری شده تشکیل شده است. (رنگ های سفارشی موجود می‌باشد.)
این دستگاه همچنین شامل ترانس های تغذیه با ولتاژ بالا، قطع کننده مدار، قطع کننده موتور و قطعات الکترونیکی و به همراه یک کابل 2 متری و دوشاخه مربوطه می‌باشد.

M-SH 300/450 گزینه مناسبی برای جداسازی دود، ذرت روغن، گازها و ذرات سبک غبار می‌باشد. کاربری های دستگاه برای پروسه تراش فلزات (به طور عمومی و CNC) لحیم کاری و جوش، و دیگر محیط‌های آلوده می‌باشد. مدل M-SH300/450 به راحتی نصب و بر روی ماشین برش نصب می‌گردد. همچنین طراحی و سفارش برحسب شرایط کاری و شرایط کاربری امکان پذیر می‌باشد.

نحوه کارکرد دستگاه

هوای آلوده بوسیله یک موتور / دمنده از طریق صفحه قابل شستشوی فلزی که بعنوان پیش فیلتر می باشد عبور داده می‌شود که ذرات بزرگ و گرد خاک را به خود جذب می‌کند. مابقی مواد باقی مانده که از 0.01 میکرون کوچکتر هستند وارد میدان الکتریکی با ولتاژ بالا می‌شوند (قسمت یونیزاسیون) که ذرات در این قسمت باردار شده و ذرات باردار شده وارد محفظه جمع آوری که متشکل از چندین صفحه با فاصله برابر و موازی شده، هر صفحه به طور متناوب با همان قطب یکسان (بخش جمع آوری)باردار شده و ذرات باردار که در آن حالت دفع می شوند، در حالی که صفحات بار خود را از دست می هند که باعث جذب و جمع آوری ذرات معلق و آلودگی می شود. ذرات داخل این صفحات رسوب کرده و باقی می ماند تا زمانی که شستشو داده شوند. دستگاه های تصفیه الکترونیکی هوا هم ذرات خشک و هم ذرات مرطوب را به دام انداخته و جذب می کند.

ویژگی‌ها

منبع تغذیه ثابت

جعبه از اجزاء الکترونیکی مربوطه در مقابل جریان هوا آزاد محافظت می‌نماید.

امکانات توان موتور برای اضافه کردن فشار استاتیکی

عایق کننده های تفلون و قرار دادن در خارج محل جریان هوا برای افزایش عملکرد

یونایزهای مشخص

هیچ یک ازسیم های یونایزرها نیاز به جایگزینی و تعویض نداشته که باعث کاهش هزینه نگهداری و تعمیرات می شود.

بهره وری بالا

تا 95 % در ماشین های تک کانال و 99 % در ماشین های دوکانال

المنت های یونایزر دائمی

هیچ هزینه جایگزینی فیلتر نیاز نمی باشد. فقط شستشو و دوباره نصب و استفاده می گردد.

افت فشار کم

هزینه کمتر انرژی در مقایسه با واحدهای کاتریجی و رسانه ای در حالت عملیاتی را دارا می باشد.

دسترسی آسان

هیچگونه ابزاری برای دسترسی سریع و آسان مورد نیاز نمی باشد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *